Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » autovraky » Detaily MMS
  

Vrak v ul. Leknínová

Datum vytvoření:

11.01.2018

Adresa:

Mezi Leknínová 4 a křižovatkou s ul. Zvonková

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

autovraky

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Auto stojí v ulici již několik let a konečně už nemá kola, předpokládám tedy, že již splňuje požadavky na označení vrak a bude odtažen.

Řešení:

Vozidlo bylo odstraněno.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Přeplněná nádoba na kovy, ul. Topolová
Datum vytvoření: 13.07.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Chybějící houpačka, ul. Malinová
Datum vytvoření: 13.07.2018
Stav: Řeší se
Záběhlice
Vyvrácený strom, ul. Aubrechtové
Datum vytvoření: 28.06.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Závada na vozovce, ul. Ryšánkova
Datum vytvoření: 28.06.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
branka hřiště v ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 14.06.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nepořádek na hřišti v ul. Mečíková
Datum vytvoření: 12.06.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Propadlá veřejná komunikace Ke Skalkám 60
Datum vytvoření: 07.06.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Závady na hřišti Malinová
Datum vytvoření: 04.06.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozené prvky na hřišti v ul. Švehlova
Datum vytvoření: 03.06.2018
Stav: Řeší se
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední