Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Střepy na hřišti, ul. Benická

Datum vytvoření:

10.01.2018

Adresa:

Benická

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den, na hřišti u nádraží Strašnice zastávka je spousta střepů. Děkuji za vyreseni, R. S.

Řešení:

Nepořádek bude uklizen v rámci četnosti běžného úklidu. Děkujeme za podnět.

Uklizeno v rámci běžné údržby.

Nejnovější podněty

Strašnice
Skládka v ul. Žinkovská
Datum vytvoření: 17.10.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Odstavené vozidlo v ul. V Předpolí
Datum vytvoření: 17.10.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Parkoviště před prodejnou v ul. V Olšinách - dopravní zábrana
Datum vytvoření: 12.10.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Vyhořelá nádoba, ul. Dvouletky
Datum vytvoření: 14.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Přeplněný koš v parku V Úžlabině
Datum vytvoření: 12.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Starý nábytek vyhozený mimo popelnice, ul. Nučická
Datum vytvoření: 11.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozená toaletní buňka, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 09.10.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Znečištění u nádob na tříděný odpad v ul. Vyžlovská a Křenická
Datum vytvoření: 09.10.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek v ulici Do Vršku/Mokřanská
Datum vytvoření: 28.09.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 23První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední