Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozený herní prvek, K Vodě

Datum vytvoření:

6.1.2018

Adresa:

K Vodě

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den. Hlásím závadu dětského hřiště Praha 4 Záběhlice. Odpadla dřevěná konstrukce. Hřiště se nachází u Hamerskeho rybníka. Celkově je dětské hřiště velmi zanedbane. Posílám mms. S pozdravem Rokosova

Řešení:

Herní prvek bude opraven. Děkujeme za podnět.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Konstantně přeplněné plasty/papír u Ostružinová 2455/11
Datum vytvoření: 10.4.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Znečištění při ul. Strašnická
Datum vytvoření: 9.4.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Poškozený rotoped, ul. Jabloňová
Datum vytvoření: 29.3.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zrezivělé klepadlo, ul. Bramboříková
Datum vytvoření: 26.3.2018
Stav: Řeší se
Záběhlice
Poškozený povrch sportovního hřiště, ul. Narcisová
Datum vytvoření: 13.3.2018
Stav: Řeší se
Záběhlice
Poškozený chodník
Datum vytvoření: 12.3.2018
Stav:
Záběhlice
Vyvrácené obrubníky v Ostružinové
Datum vytvoření: 9.3.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Poničená infotabule Narcisová
Datum vytvoření: 6.3.2018
Stav: Řeší se
Záběhlice
Chybějící písek na hřišti v ul. Malinová
Datum vytvoření: 2.3.2018
Stav: Řeší se
Strana 1 z 15První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední