Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

odhozená matrace ve stráni nad železniční tratí (ul.Dolínecká)

Datum vytvoření:

7.1.2018

Adresa:

Dolínecká ulice

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kratochvíl

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den,
ve stráni nad železniční tratí v ulici Dolínecká (naproti Mitasce) je odhozená matrace.

Řešení:

Požadavek na odstranění odpadu byl zaslán vlastníkovi pozemku - na Dopravní podnik a.s.

Nejnovější podněty

Strašnice
Díry v komunikaci ul. DĚTSKÁ
Datum vytvoření: 19.4.2018
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Dětské hřiště Sečská
Datum vytvoření: 14.4.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozené lavičky ul. Šibřinská
Datum vytvoření: 14.4.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Propadlá dlažba ul. Turnovského
Datum vytvoření: 8.4.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Nově vznikající skládka, ul. Kounická
Datum vytvoření: 8.4.2018
Stav: Řeší se
Strašnice
Hromada z izolace kabelů u cesty, ul. Dolínecká
Datum vytvoření: 3.4.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Rozbitá silnice ul. Petrovická
Datum vytvoření: 2.4.2018
Stav: Přijato
Strašnice
Rozbitá branka hřiště, ul. Pod Hotelem
Datum vytvoření: 2.4.2018
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek před chátrající bývalou Rychločistírnou, ul. Malínská
Datum vytvoření: 31.3.2018
Stav: Přijato
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední