Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na dětském hřišti či sportovišti » Detaily MMS
  

Poškozený herní prvek, park Chrpová

Datum vytvoření:

04.01.2018

Adresa:

Chrpová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Uher

Kategorie:

závada na dětském hřišti či sportovišti

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Park Chrpová Malinová

Řešení:

O poškozeném houpacím koni víme, správní firma již dostala požadavek na opravu.
Děkuji za podnět.

Poškozené houpadlo bylo odstraněno. Nové je objednané

Nejnovější podněty

Záběhlice
Přeplněná nádoba na kovy, ul. Topolová
Datum vytvoření: 13.07.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
Chybějící houpačka, ul. Malinová
Datum vytvoření: 13.07.2018
Stav: Řeší se
Záběhlice
Vyvrácený strom, ul. Aubrechtové
Datum vytvoření: 28.06.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Závada na vozovce, ul. Ryšánkova
Datum vytvoření: 28.06.2018
Stav: Přijato
Záběhlice
branka hřiště v ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 14.06.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Nepořádek na hřišti v ul. Mečíková
Datum vytvoření: 12.06.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Propadlá veřejná komunikace Ke Skalkám 60
Datum vytvoření: 07.06.2018
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Závady na hřišti Malinová
Datum vytvoření: 04.06.2018
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozené prvky na hřišti v ul. Švehlova
Datum vytvoření: 03.06.2018
Stav: Řeší se
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední