Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. V případě, že u zveřejněného podnětu chcete uvádět své jméno, doplňte v textu souhlas se zveřejněním. V opačném případě bude podnět zviditelněn bez jména pisatele. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, dopravy a rozvoje, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jako jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, uveďte jako jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění Amurská

Datum vytvoření:

04.01.2018

Adresa:

Amurská 1, Praha 10

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Znečištění veřejného prostoru, zeleně, černá skládka.

Prosíme o úklid.
L. S.

Řešení:

Skládka u nádob místních bytových domů byla odstraněna. Vlastníkům bytových domů bude zaslán požadavek k zajišťování pravidelného úklidu.

Nejnovější podněty

Vršovice
poškozené pítko, ul. Moskevská
Datum vytvoření: 12.10.2018
Stav: Řeší se
Vršovice
Rozsypané sklo u sportoviště v ul. Tulská
Datum vytvoření: 05.10.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Znečištěná plocha při ul. Vladivostocká
Datum vytvoření: 03.10.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládky v ul. Sevastopolská
Datum vytvoření: 02.10.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Lavičky na dětskem hřišti ve dvoře za domem Vršovická 1288/92
Datum vytvoření: 29.09.2018
Stav: Řeší se
Vršovice
Skládky mezi ul. Krymská a Moskevská
Datum vytvoření: 30.09.2018
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozené oplocení, ul. Užocká
Datum vytvoření: 30.09.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Poškozený chodník v zeleni, ul. Novotrossijská
Datum vytvoření: 28.09.2018
Stav: Přijato
Vršovice
Znečištění na vozovce, ul. Slovinská
Datum vytvoření: 24.09.2018
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední