Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepořádek u kontejnerů před Dvouletky 2a, Dvouletky 4

Datum vytvoření:

13.4.2017

Adresa:

Dvouletky

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den.
Na stejném místě jako dříve se dnes opět vyskytl odpad mě ulici.
Myslím, že kontejnery patří MČ PRAHA 10 jako vlastníkovi bytových domů.
Myslím, že nepořádek způsobuje opakovaně stejná osoba patrně trpící duševní poruchou.
S pozdravem
Tomáš Rozsypal

Řešení:

Odpad u kontejnerů je uklizen.

Nejnovější podněty

Strašnice
Neposekaná tráva na soukromém pozemku
Datum vytvoření: 5.8.2017
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Závady na hřišti V Úžlabině
Datum vytvoření: 3.8.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Odpadky v podchodu metra Strašnická
Datum vytvoření: 3.8.2017
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek/skládka - garáže křižovatka Úvalská X V Olšinách
Datum vytvoření: 1.8.2017
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Nepořádek na parkovišti, ul. Škvorecká
Datum vytvoření: 31.7.2017
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Poškozený herní prvek, hřiště V Úžlabině
Datum vytvoření: 30.7.2017
Stav: Přijato
Strašnice
poškozené popelnice a nepořádek, ul. Nučická
Datum vytvoření: 27.7.2017
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Skládka při ul. Nad Kapličkou
Datum vytvoření: 25.7.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Poškozená lezecká stěna, hřiště Nad Primaskou
Datum vytvoření: 25.7.2017
Stav: Přijato
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední