Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepořádek u kontejnerů před Dvouletky 2a, Dvouletky 4

Datum vytvoření:

13.4.2017

Adresa:

Dvouletky

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

Dobrý den.
Na stejném místě jako dříve se dnes opět vyskytl odpad mě ulici.
Myslím, že kontejnery patří MČ PRAHA 10 jako vlastníkovi bytových domů.
Myslím, že nepořádek způsobuje opakovaně stejná osoba patrně trpící duševní poruchou.
S pozdravem
Tomáš Rozsypal

Řešení:

Odpad u kontejnerů je uklizen.

Nejnovější podněty

Strašnice
Odložený gauč v parku Ivana Jilemnického
Datum vytvoření: 19.10.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Odstavený vrak v ulici Dětská
Datum vytvoření: 18.10.2017
Stav: Přijato
Strašnice
nesvítí několik pouličních lamp, ul. Pod strašnickou vinicí
Datum vytvoření: 16.10.2017
Stav: Předáno jinam
Strašnice
nečistota u metra Skalka
Datum vytvoření: 12.10.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka v ul. U Trati
Datum vytvoření: 9.10.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Špatný stav komunikace po opravě
Datum vytvoření: 20.9.2017
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Propadlý asfalt, ul. Slunenčá
Datum vytvoření: 16.9.2017
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Neudržovaná zeleň, ul. Přetlucká
Datum vytvoření: 14.9.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Nevyvezené nádoby na odpad, ul. Tehovská
Datum vytvoření: 11.9.2017
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední