Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Chybějící víko kontejneru, ul. Heldova

Datum vytvoření:

12.4.2017

Adresa:

Heldova

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Již dlouhou dobu chybí víko kontejneru na plasty. Vítr rozfoukává odpad po celém okolí. Žádám doplnění víka. Strnad

Lokalita: Heldova, kontejnerové stání, naproti hřišti, GPS u fotografií.

Latitude: 50.08478
Longitude: 14.51448

Řešení:

Kontejner byl opraven.

Nejnovější podněty

Malešice
Neudržovaný chodníček; ul. Dřevčická
Datum vytvoření: 29.6.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
Povalená značka v ul. Akademická
Datum vytvoření: 26.6.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
Poškozený sedák lavičky na hřišti v Malešickém parku
Datum vytvoření: 19.6.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepořádek u kontejnerů na odpad, Plaňanská ulice
Datum vytvoření: 18.6.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
Nepovolené skládky, ul. Heldova a Teplárenská
Datum vytvoření: 16.6.2017
Stav: Řeší se
Malešice
Nepořádek v ulici Lipecká
Datum vytvoření: 15.6.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
Zničená autobusová zastávka Plaňanská
Datum vytvoření: 28.5.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
nesvítící osvětleni
Datum vytvoření: 26.5.2017
Stav: Předáno jinam
Malešice
posekané květiny před domem a zanedbaný roh ulice, ul. Útulná
Datum vytvoření: 19.5.2017
Stav: Řeší se
Strana 1 z 6První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  Další   Poslední