Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » poškozený městský mobiliář » Detaily MMS
  

Chybějící víko kontejneru, ul. Heldova

Datum vytvoření:

12.4.2017

Adresa:

Heldova

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

poškozený městský mobiliář

Čtvrť:

Malešice

Popis:

Již dlouhou dobu chybí víko kontejneru na plasty. Vítr rozfoukává odpad po celém okolí. Žádám doplnění víka. Strnad

Lokalita: Heldova, kontejnerové stání, naproti hřišti, GPS u fotografií.

Latitude: 50.08478
Longitude: 14.51448

Řešení:

Kontejner byl opraven.

Nejnovější podněty

Malešice
Cerhenická 14 chybí poklop kanalizace
Datum vytvoření: 18.10.2017
Stav: Přijato
Malešice
chybějící kryt lampy, ul. U Krbu
Datum vytvoření: 12.10.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
Suchý strom, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 12.10.2017
Stav: Přijato
Malešice
Poškozená vozovka, ul. Počernická
Datum vytvoření: 25.9.2017
Stav: Předáno jinam
Malešice
uschlý strom, zlomený, ul. Útulná
Datum vytvoření: 20.9.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
Chybějící odpadkový koš, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 16.9.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
Znečištění na chodníku, ul. Počernická
Datum vytvoření: 12.9.2017
Stav: Vyřešeno
Malešice
Zanedbané dětské hřiště, ul. Přistoupimská
Datum vytvoření: 12.9.2017
Stav: Řeší se
Malešice
Nevyvezený koš, Malešické náměstí
Datum vytvoření: 18.8.2017
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 7První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  Další   Poslední