Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Černá skládka Šalvějová

Datum vytvoření:

11.4.2017

Adresa:

Šalvějová

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Černá skládka Šalvějová

Řešení:

Černá skládka byla uklizena.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Nepořádek v zeleni, ul- Ostružinové
Datum vytvoření: 12.10.2017
Stav: Přijato
Záběhlice
Separační stanoviště v ul. Ostružinová
Datum vytvoření: 11.10.2017
Stav: Přijato
Záběhlice
Posunuté betonové bloky, ul. Macešková
Datum vytvoření: 11.10.2017
Stav: Předáno jinam
Záběhlice
Posprejovaný panel naučné stezky, ul. Narcisová
Datum vytvoření: 2.10.2017
Stav: Řeší se
Záběhlice
nepořádek u popelnic Ostružinová 3
Datum vytvoření: 1.10.2017
Stav: Přijato
Záběhlice
uschlý strom, ul. Holubkova
Datum vytvoření: 30.9.2017
Stav: Přijato
Záběhlice
Odstavené vozidlo, ul. Ellnerové
Datum vytvoření: 7.9.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozený plot hřiště, ul. Chrpová
Datum vytvoření: 7.9.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Uvolněný šroub prvku na hřišti Jasmínová
Datum vytvoření: 3.9.2017
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední