Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » závada na komunikaci » Detaily MMS
  

Poničená dlažba chodníku, ul. Na Míčánkách

Datum vytvoření:

10.4.2017

Adresa:

Na Míčánkách

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Strnad

Kategorie:

závada na komunikaci

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Poničená dlažba chodníku u invalidního nájezdu

Řešení:

Dlažba byla opravena.

Nejnovější podněty

Vršovice
NESKUTEČNÝ "BORDEL" V ULICI MADRIDSKÁ
Datum vytvoření: 26.7.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Odpadky Gruzínská
Datum vytvoření: 31.7.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Uvolněná deska u kina Vzlet
Datum vytvoření: 31.7.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Střepy na chodníku, ul. Vršovická
Datum vytvoření: 31.7.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Otevřený kryt rozvaděče, ul. Vršovická
Datum vytvoření: 26.7.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Vzrostlá zeleň v vnitrobloku ul. Kavkazská
Datum vytvoření: 26.7.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Torzo vozidla v ul. Oblouková
Datum vytvoření: 18.7.2017
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Odstavené vozidlo, ul. U Seřadiště
Datum vytvoření: 15.7.2017
Stav: Předáno jinam
Vršovice
Prosychající strom v ul. Bělocerkevská
Datum vytvoření: 10.7.2017
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední