Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

nedopalky cigaret v okolí zastávek autobusů Záběhlická škola

Datum vytvoření:

6.4.2017

Adresa:

Práčská 3315

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kaštovský

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Záběhlice

Popis:

Dobrý den.
Často nastupuji do busu na výše uvedené zastávce. Je trvale plná cigaretových nedopalků - na chodníku i na trávnících. Nosím igelitovou rukavici a pokud je to zcela neúnosné, sbírám a dávám do odpadkového koše (občas za zvýšeného zájmu čekajících), ovšem po několika hodinách jsou nedopalky na chodníku znovu.
Nebylo by možno z okolí zastávek občas nedopalky odstranit? Vídávám (ne příliš často) zaměstnance sbírající odhozené papíry, ale nedopalky zůstávají.
V soupise ulic, ve kterých bude prováděn úklid v dubnu a květnu ulice Práčská jako celek není.

Řešení:

V místě zkontrolováno. Byl zadán podnět správní firmě k důslednějšímu úklidu chodníku v prostoru zastávky.

Nejnovější podněty

Záběhlice
Stavební odpad, ul. V Korytech
Datum vytvoření: 4.8.2017
Stav: Přijato
Záběhlice
Úplně plný kontejner na kovy, ul. Matiolliho
Datum vytvoření: 19.7.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Posprejovaný domeček na hřišti, ul. Jetelová
Datum vytvoření: 11.7.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Hromada písku na chodníku v zeleni, ul. Platanová
Datum vytvoření: 11.7.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Poškozená střecha domečku, ul. Mládežnická
Datum vytvoření: 27.6.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Uvolněný obrubník na hřišti Mládežnická
Datum vytvoření: 23.6.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Zbytky posypu v ploše zeleně, ul. Aubrechtové
Datum vytvoření: 21.6.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Letos ještě nesekaná tráva nad MŠ Chmelová
Datum vytvoření: 15.6.2017
Stav: Vyřešeno
Záběhlice
Znečištění parku Náměstí Mezi Zahrádkami
Datum vytvoření: 9.6.2017
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 14První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední