Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění v ul. Litevská

Datum vytvoření:

20.3.2017

Adresa:

Litevská

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Dobrý den.
rád bych upozornil na nedostačující kapacitu kontajnerů na tříděný odpad v ulici Litevská. Lidé nechavájí tříděný odpad vedle kontejnerů, kdy stačí malý vítr a bordel je všude v okolí i na vegetaci viz fotky. Prpblém stále není řešen....

S pozdravem,

Vlastimil J

Řešení:

Odpad byl odstraněn. Vzhledem k tomu, že ani zpřísněný režim zákazu zastavení nedonutil neukázněné řidiče parkovat před kontejnery (velmi často se nepovede je vysypat a jsou přeplněné), budou během jarních měsíců instalovány do vozovky sloupky, které parkování na zákazu definitivně znemožní.

Nejnovější podněty

Vršovice
Větve na chodníku, ul. Vršovická
Datum vytvoření: 15.5.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Autovrak ul. Tolstého
Datum vytvoření: 14.5.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládky při ulici U Seřadiště
Datum vytvoření: 11.5.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka kolem nádoby na elektrozařízení v ul. Litevská
Datum vytvoření: 5.5.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Výtluk ve vozovce, ul. Kišiněvská
Datum vytvoření: 2.5.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka v ul. Bajkalská
Datum vytvoření: 2.5.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Nepořádek okolo kontejnerů Norská/ Kodaňská
Datum vytvoření: 1.5.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozený travnatý pás, ul. Kodaňská
Datum vytvoření: 30.4.2017
Stav: Předáno jinam
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední