Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Znečištění u separace, ul. Dykova

Datum vytvoření:

8.3.2017

Adresa:

Dykova

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Jeřábek

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Vršovice

Popis:

Binec kolem popelnic, je potřeba uklidit

Lokalita: Dykova/Ripska

Řešení:

Úklid kolem nádob probíhá 5x týdně, vývoz papíru a plastů pak 6x týdně.

Nejnovější podněty

Vršovice
Pohozené značky, ul. Přípotoční
Datum vytvoření: 20.10.2017
Stav: Řeší se
Vršovice
Poškozený herní prvek, ul. Užocká
Datum vytvoření: 17.10.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Střepy na chodníku, ul. U Vršovického nádraží
Datum vytvoření: 6.10.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Skládka v ul. Ukrajinská
Datum vytvoření: 4.10.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Poškozený díl hrazení, ul. Jakutská
Datum vytvoření: 1.10.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Střepy na chodníku v ul. Charkovská
Datum vytvoření: 29.9.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka v ul. Oblouková
Datum vytvoření: 15.9.2017
Stav: Přijato
Vršovice
Nepořádek po stavební činnosti, ul. Pod Altánem
Datum vytvoření: 13.9.2017
Stav: Vyřešeno
Vršovice
Skládka v ul. Holandská
Datum vytvoření: 7.9.2017
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 20První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední