Veřejné prostory Prahy 10

O službě MMS - podněty

Zásluhu na vzhledu veřejných ploch Prahy 10 mají především všichni její obyvatelé a návštěvníci. Včasným upozorněním na zjištěnou závadu je možné předejít větším problémům v budoucnu a někdy i úrazům (např. nahlášením rozbitého herního prvku na dětském hřišti).

Jak na to

Nejjednoduší je vložit svůj podnět rovnou zde. Máte ovšem možnost také zaslat snímek a popis závady na adresu elektronické pošty mms@praha10.cz nebo formou MMS na telefonní číslo 736 499 364. Doručený příspěvek bude zaevidován a v případě, že se týká řešené problematiky (čistota, údržba zeleně, závady na dětských hřištích, poškozený uliční mobiliář apod.), a je doplněn fotografií místa závady, i vyobrazen v seznamu hlášených závad. Zviditelnění podnětu je provedeno na základě schválení administrátora. Veškeré podněty budou prověřeny pracovníky odboru životního prostředí, kteří v uveřejněném komentáři sdělí způsob řešení problému. 

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

  

Přihlášení k portálu

Registrace

Chcete-li vložit vlastní příspěvek, prosím přihlaste se, pokud nejste registrovaní a nechcete být, použijte jméno a heslo "mms".

Uživatelské jméno:

Heslo:

Přihlásit

Zadání a sledování podnětů

Vaše MMS » znečištění veřejných ploch » Detaily MMS
  

Nepořádek - garáže křižovatka Úvalská X V Olšinách

Datum vytvoření:

6.3.2017

Adresa:

Úvalská X V Olšinách

Stav:

Vyřešeno

Řešitel:

Kunt

Kategorie:

znečištění veřejných ploch

Čtvrť:

Strašnice

Popis:

V okolí plechových garáž u křižovatky ulic Úvalská a V Olšinách taková neveřejná skládka a místo pro vyzahování odpoadků.

Řešení:

Pozemek byl uklizen.

Nejnovější podněty

Strašnice
nečistota u metra Skalka
Datum vytvoření: 12.10.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Skládka v ul. U Trati
Datum vytvoření: 9.10.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Špatný stav komunikace po opravě
Datum vytvoření: 20.9.2017
Stav: Vyřešeno
Strašnice
Propadlý asfalt, ul. Slunenčá
Datum vytvoření: 16.9.2017
Stav: Předáno jinam
Strašnice
Neudržovaná zeleň, ul. Přetlucká
Datum vytvoření: 14.9.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Nevyvezené nádoby na odpad, ul. Tehovská
Datum vytvoření: 11.9.2017
Stav: Vyřešeno
Strašnice
potkani + schodiste do podchodu, Starostrašnická - Gutova
Datum vytvoření: 10.9.2017
Stav: Řeší se
Strašnice
Suchý strom v ul. Bylanská
Datum vytvoření: 7.9.2017
Stav: Přijato
Strašnice
Přeplněná nádoba na kovy, ul. Vyžlovská
Datum vytvoření: 30.8.2017
Stav: Vyřešeno
Strana 1 z 19První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Další   Poslední